Witamy! NETS.PL - to niezawodne i tanie serwery www. Serwerownia zlokalizowana w Polsce. Oferujemy: hosting stron - serwery, konta pocztowe, serwery resellerskie, rejestracje domen polskich i zagranicznych, bazy danych, szablony stron, skrypty CMS, sklepy internetowe. Gotowe rozwiązania internetowe dla firm. Nasze serwery spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Kup profesjonalny serwer www dla swojej firmy i zwiększ zyski poprzez promocję w internecie. Serwer w NETS.PL - to: szybkie łącza, niezawodne działanie, nowoczesne rozwiązania. Serwer dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku. Najlepsze serwery dla e-biznesu. Nowoczesne technologie i rozwiązania internetowe dla firm. Kup serwer, domenę i wypromuj produkt lub usługę w Internecie. Serwery wirtualne na strony www zlokalizowane są w Polsce. Kupisz u nas Serwer na stronę WWW. Kupisz Tanie Domeny i Serwer. Najszybsze Łącza w Polsce.
Aktywowane serwery
Gratis do serwerów
Cennik Domen
.PL
- 9   zł
.COM.PL
- 7   zł
.BIZ.PL
- 7   zł
.ORG.PL
- 7   zł
.WAW.PL
- 2   zł
.SLASK.PL
- 2   zł
.WROCLAW.PL
- 2   zł
.EU
- 22 zł
.INFO
- 35 zł
.COM
- 35 zł
.ORG
- 35 zł
.NET
- 35 zł
Antywirus on-line
Darmowy Program Antywirusowy avast.
Zend PHP
Sieci CISCO
Serwery - Domeny
SERWERY WWW - serwerami wirtualnymi nazywamy wydzielone części Serwera Fizycznego. Służą do utrzymywania własnych stron WWW - prywatnych i fimowych, sklepów internetowych, kont pocztowych w domenie własnej, baz danych oraz wszelkich innych zaawansowanych systemów IT.

DOMENY - to adres, pod którym dane usługi (strony WWW, konta e-mail) są dostępne i znajdowane w Sieci. Jest to własny identyfikator odróżniający określone zasoby i pozwalający w prosty sposób do nich dotrzeć.

INFORMACJE O FIRMIE

WITAMY !

Od 15 lat zdobywamy doświadczenie w udostępnianiu usług hostingowych.

Naszymi Klientami są takie instytucje jak:
szkoły podstawowe, uczelnie wyższe, banki, policja, urzędy, przedszkola, kościoły, biblioteki i inne.

Zaufało nam już kilkanaście tysięcy serwisów.
Utrzymujemy tysiące serwisów w subdomenach domen naszych np. SERWISY NA GOOGLE jak i tysiące serwisów w domenach własnych Klientów.

Zapewniamy trwałe bezpieczeństwo Państwa serwisów jak i własności domeny. Współpracujemy tylko z największymi firmami w Polsce i na świecie w celu zapewnienia Państwu najwyższego standardu usług hostingowych i rejestracji domen. Są wśród nich takie firmy jak DELL, IBM i inne.

Jesteśmy notowani w rankingach największych providerów w Polsce Top100 na których nasze firmy odnotowują stałą tendencję wzrostową.
Informacje o firmie eBOSS Group.
Świat internetuInformacje o firmie Net Service i Nets Gdynia.

O NAS

Podstawowym celem platformy eBOSS stało się aktywne uczestnictwo w modernizacji polskich przedsiębiorstw - zwłaszcza małych i średnich - w oparciu o praktyczne wykorzystanie Internetu, o najnowocześniejsze technologie informatyczne i mobilne. eBOSS Group rozwija się dynamicznie w branży IT. Oferujemy swoje usługi w zakresie projektowania i wdrażania systemów informatycznych. Powstaliśmy w odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie klientów instytucjonalnych na usługi internetowe, na oprogramowanie, na fachową pomoc i doradztwo.

OFERTA

Oferujemy: "usługę serwerów wirtualnych", w tym portale i vortale, aktywne strony WWW, aplikacje WWW, wirtualne systemy obsługi sprzedaży, systemy związane z wykorzystaniem technologii mobilnych oraz Internetu (w tym Intranet, Ekstranet, Supernet), specjalizowane serwisy informacyjne, internetowe systemy zamówień na potrzeby handlu hurtowego, kompleksowe usługi e-marketingowe, usługi doradcze, projektowe oraz wiele innych.

ZAUFAJ NAM

Swoje sukcesy zawdzięczamy indywidualnemu podejściu do Klienta, wykwalifikowanej kadrze pracowników, nowoczesnej bazie sprzętowej oraz bogatej infrastrukturze technicznej. Naszą pomoc rozpoczynamy od doradztwa przy wyborze usługi lub produktu, poprzez realizację i późniejszą opiekę.

LUDZIE I TECHNIKA

Pracownicy naszej firmy posiadają profesjonalne doświadczenie, stale pogłębiane przez śledzenie zmieniających się trendów, również poprzez udział w specjalistycznych kursach i szkoleniach. Na co dzień wykorzystujemy sprzęt komputerowy wyposażony w najnowocześniejsze technologie oraz oprogramowanie wiodących producentów światowych. Witryny i serwisy internetowe udostępniamy - za pomocą bezpiecznego systemu serwerowego Free BSD na platformie Dual INTEL Xeon - z podłączonych do bardzo szybkich łącz nowoczesnych serwerów, zlokalizowanych w wyspecjalizowanych ośrodkach obliczeniowych, nadzorowanych 24 godziny na dobę.

Zapraszamy do współpracy !

eBOSS Connect, eBOSS Technology & Software Group, eBOSS Group, Net Service Gdynia, Netservice, Nets Gdynia, VISS Technology AB.
 

STATYSTYKI eBOSS GROUP

Copyright © 1998-2015 nets.pl ™ All Rights Reserved. Powered by eBOSS.pl ®
:: GDYNIA :: GDAŃSK :: SOPOT :: ŁÓDŹ :: WROCŁAW :: WARSZAWA :: POZNAŃ :: SZCZECIN :: TORUŃ :: BIAŁYSTOK ::
:: BYDGOSZCZ :: KATOWICE :: KRAKÓW :: LUBLIN :: SŁUPSK :: CZĘSTOCHOWA :: BIELSKO-BIAŁA :: RADOM :: GNIEZNO ::