Witamy! NETS.PL - to niezawodne i tanie serwery www. Serwerownia zlokalizowana w Polsce. Oferujemy: hosting stron - serwery, konta pocztowe, serwery resellerskie, rejestracje domen polskich i zagranicznych, bazy danych, szablony stron, skrypty CMS, sklepy internetowe. Gotowe rozwiązania internetowe dla firm. Nasze serwery spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Kup profesjonalny serwer www dla swojej firmy i zwiększ zyski poprzez promocję w internecie. Serwer w NETS.PL - to: szybkie łącza, niezawodne działanie, nowoczesne rozwiązania. Serwer dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku. Najlepsze serwery dla e-biznesu. Nowoczesne technologie i rozwiązania internetowe dla firm. Kup serwer, domenę i wypromuj produkt lub usługę w Internecie. Serwery wirtualne na strony www zlokalizowane są w Polsce. Kupisz u nas Serwer na stronę WWW. Kupisz Tanie Domeny i Serwer. Najszybsze Łącza w Polsce.
Aktywowane serwery
Gratis do serwerów
Cennik Domen
.PL
- 9   zł
.COM.PL
- 7   zł
.BIZ.PL
- 7   zł
.ORG.PL
- 7   zł
.WAW.PL
- 2   zł
.SLASK.PL
- 2   zł
.WROCLAW.PL
- 2   zł
.EU
- 22 zł
.INFO
- 35 zł
.COM
- 35 zł
.ORG
- 35 zł
.NET
- 35 zł
Antywirus on-line
Darmowy Program Antywirusowy avast.
Zend PHP
Sieci CISCO
Serwery - Domeny
SERWERY WWW - serwerami wirtualnymi nazywamy wydzielone części Serwera Fizycznego. Służą do utrzymywania własnych stron WWW - prywatnych i fimowych, sklepów internetowych, kont pocztowych w domenie własnej, baz danych oraz wszelkich innych zaawansowanych systemów IT.

DOMENY - to adres, pod którym dane usługi (strony WWW, konta e-mail) są dostępne i znajdowane w Sieci. Jest to własny identyfikator odróżniający określone zasoby i pozwalający w prosty sposób do nich dotrzeć.

GOTOWE ROZWIĄZANIA INTERNETOWE

DO KAŻDEGO SERWERA GOTOWE ROZWIĄZANIA GRATIS

TERAZ GRATIS DODATKOWY INSTALATOR PONAD
100 SKRYPTÓW.
Systemy cms, skrypt, sklep internetowy, blog, forum.
Do każdego serwera dołączamy specjalnie przygotowane dla Państwa gotowe rozwiązania internetowe. Zostały wybrane najlepsze systemy w Polsce i na Świecie. Uruchomienie wybranego rozwiązania trwa kilka sekund. Wszystkie systemy są w najnowszych wersjach i w języku polskim. Wszystkie dostępne i gotowe do uruchomienia w kilka sekund z poziomu “Panelu Administracji Serwerem”.
Dzięki nim w prosty sposób stworzysz:
1. Efektowną witrynę: prywatną, firmową, instytucji czy społeczności.
 2. Uruchomisz sklep internetowy: rozpoczniesz sprzedaż w internecie
3. Uruchomisz blog: stworzysz swojego Bloga w kilka minut.             
4. Uruchomisz forum dyskusyjne.                                                

KREATOR PROFESJONALNYCH STRON WWW

LICENCJA ROCZNA: Tylko 30 zł

INSTALACJA

Automatyczna instalacja w kilka sekund.
Wszystkie systemy w polskiej wersji językowej.

SYSTEMY CMS ( ZARZĄDZANIE STRONĄ WWW )
Stwórz stronę www w kilka minut.

e107! to elastyczny system zarządzania treścią (CMS). Dzięki niemu w prosty sposób stworzysz efektowną witrynę www: firmy, instytucji, społeczności czy prywatną. System posiada wbudowane moduły: Ankiety, Newsy, Download, Strony linków, Banery, System logowań, Zarządzanie reklamami i wiele innych. CMS szczególnie polecany na stronę firmową. Kilkanaście szablonów.
System, skrypt, CMS e107, Polska wersja.
Joomla! to elastyczny system zarządzania treścią (CMS). Dzięki niemu w prosty sposób stworzysz efektowną witrynę: firmy, instytucji, społeczności czy prywatną. Jeśli zamierzasz stworzyć własną stronę WWW, to Joomla! jest właśnie dla Ciebie. Stworzysz witrynę prosto... szybko... i łatwo! Joomla CMS uważany jest za najlepszy system tego typu w Polsce.
System, skrypt, CMS Joomla!, Polska wersja.
Drupal! to elastyczny system zarządzania treścią (CMS). Umożliwia użytkownikowi łatwe publikowanie, organizowanie i zarządzanie zawartością strony. Wyposażony jest w funkcje, które oferują między innymi: system blogów, środowisko do wspólnej pracy nad projektem, fora, biuletyny, galerie grafik/zdjęć, możliwość wysyłania i pobierania plików. CMS szczególnie polecany na stronę firmową.
System, skrypt, CMS Drupal, Polska wersja.
CMS Made Simple! to elastyczny system zarządzania treścią (CMS). Dostosowanie wyglądu strony opartej na CMS Made Simply nie stanowi problemu - można edytować szablony lub skorzystać z gotowych tematów graficznych dostępnych w Internecie. CMS może być używany jako środowisko dla małych, średnich i dużych podmiotów internetowych. Edycja zródła szablonu z poziomu panelu cms-a.
System, skrypt, CMS Made Simple, Polska wersja.
Geeklog! to elastyczny system zarządzania treścią (CMS). Dzięki niemu w prosty sposób stworzysz efektowną witrynę: firmy, instytucji, społeczności czy prywatną. Bogato wyposażony system CMS Geeklog stanowi doskonałą bazę do stworzenia serwisu z aktualnościami. Połączenie funkcjonalności CMS-a z prostotą obsługi bloga.
System, skrypt, CMS Geeklog, Polska wersja.

SYSTEMY BLOGOWE
Stwórz swojego Bloga w kilka minut.

WordPress! to “Semantyczna Platforma Publikacyjna do Użytku Osobistego”, czyli idealny system dla blogera. WordPress posiada: wiele szablonów, system archiwizacji wpisów, możliwość komentowania wpisów przez czytelników, obsługę kontrolek w szablonach ( np. wyświetlanie filmów, treści z innych stron ), zestaw linków, możliwość publikowania wpisów z góry określoną, późniejszą datą.
System, skrypt, system blogowy, CMS WordPress, Polska wersja.

SYSTEMY FURUM DYSKUSYJNYCH
Stwórz swoje Forum w kilka minut.

Forum PhpBB by Przemo! to obecnie najlepsza modyfikacja skryptu forum phpbb. Posiada ponad 200 dodatków w pełni konfigurowalnych z poziomu administratora. W panelu administracyjnym, można zmodyfikować wiele aspektów działania forum bez potrzeby modyfikowania kodu. Forum dyskusyjne jest przeniesioną do struktury stron WWW formą grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej.
System, skrypt, forum dyskusyjne PhpBB by Przemo, Polska wersja.

SKLEPY INTERNETOWE
Uruchom sprzedaż w Internecie.

OsCommerce! jest najpopularniejszym skryptem sklepu internetowego wykorzystywanego w Polsce. Zawiera w sobie wszystkie podstawowe funknkcje niezbędne do prowadzenia sprzedaży w Polsce. Kompletna POLSKA wersja umożliwiająca samodzielne prowadzenie sklepu internetowego. Posiada liczne opcje zarządzania przez właściciela oraz wiele funkcji przydatnych również od strony klienta.
System, skrypt, sklep internetowy OsCommerce, Polska wersja.
Copyright © 1998-2015 nets.pl ™ All Rights Reserved. Powered by eBOSS.pl ®
:: GDYNIA :: GDAŃSK :: SOPOT :: ŁÓDŹ :: WROCŁAW :: WARSZAWA :: POZNAŃ :: SZCZECIN :: TORUŃ :: BIAŁYSTOK ::
:: BYDGOSZCZ :: KATOWICE :: KRAKÓW :: LUBLIN :: SŁUPSK :: CZĘSTOCHOWA :: BIELSKO-BIAŁA :: RADOM :: GNIEZNO ::